Wystawa Malarstwa Małgorzaty Furgi

Szesnastego września w Galerii Fotografii i Plastyki DK w Zwoleniu odbył się wernisaż wystawy artystki Małgorzaty Furgi. Oficjalnego otwarcia dokonał Burmistrz Zwolenia Pan Arkadiusz Sulima. Głos zabrał również komisarz wystawy Waldemar Gołdziński.

Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie za zaprezentowanie wystawy malarstwa w Galerii Fotografii i Plastyki Domu Kultury w Zwoleniu. Życzymy dobrego samopoczucia i ciągłych poszukiwań w dziedzinie sztuki, pozytywnej energii do działania, uśmiechu na co dzień i weny, która pozwoli realizować pasję.

🖌🖌🖌

MAŁGORZATA FURGA malarka, graficzka, fotografka, tatuażystka i długo by wymieniać…Urodzona 27 września 1988 r. w Pionkach skąd też pochodzi lecz swoje korzenie wiąże z Antoniówką – domem rodzinnym dziadków, gdzie odnalazła spokój i inspirację do wielu projektów. Studiowała na Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi jednak dusza romantyka zawiodła ją do Londynu za swoją miłością nie pozwalając jej na ukończenie edukacji artystycznej. Od 2011 r. przykładna obywatelka Wielkiej Brytanii szukająca szczęścia w branży artystycznej.

Malarstwo, grafika, fotografia studyjna, plenerowa i portret stały się preludium do najciekawszego dotychczas epizodu edukacyjnego, jakim była praca w Parlamencie Wielkiej Brytanii w latach 20214 – 2017. Przeszła prawdziwą szkołę życia na stanowisku Asystentki Przewodniczącego do Spraw Wewnętrznych pracując w biurze i prowadząc kampanię wyborczą parlamentarzysty Keith’a Vaz’a.

Presja czasu oraz ogromna odpowiedzialność sprawiły, że miała ochotę „rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady” ale chęć samorozwoju była silniejsza i została w Londynie. Kolejne lata spędziła na pracy, jako grafik komputerowy, fotografka i malarka rozwijając talenty i pogłębiając techniki wyrazu.Nieopanowana chęć eksploracji własnych możliwości sprawiła, że odkryła w sobie nową i jak dotąd największą pasję jaką jest sztuka tatuowania czym zajmuje się do dziś pod pseudonimem rysaatattoo. Jej talent został doceniony w Londynie przez jedno z najbardziej cenionych na świecie studiów tatuażu i jeszcze w tym roku planuje z nimi współpracę.

Fotorelacja: Adam Dziedzic Obiektywnie.info.pl

Skip to content