Warsztaty rozwojowe dla pracowników

Marzec to miesiąc rozwoju osobistego dla zespołu Domu Kultury w Zwoleniu.

Dla osób, chętnych, które , chcą spojrzeć na siebie z uważnością i dać sobie przestrzeń, 06 marca odbyły się warsztaty pn. „Poznasz siebie, swoją komunikację dzięki poznaniu swoich kompetencji”.

Warsztaty poprowadzili:

Iwona Paszkiewicz przedsiębiorczyni z 25 – letnim doświadczeniem, która z sukcesami motywuje innych do zmian, odkrywa ich osobisty potencjał, pokazuje, że swoimi działaniami mogę urzeczywistniać marzenia. Jest trenerką rozwoju osobistego i biznesowego, chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jej teksty można spotkać na łamach prasy biznesowej. Jest autorką książki pt. „Pomiędzy biznesem a szczęściem”.

i

Łukasz Łucko specjalista komunikacji interpersonalnej, który od wielu lat pomaga ludziom, przedsiębiorstwom oraz zespołom w prowadzeniu płynnej komunikacji, której brak jest powodem większości sporów zarówno w przestrzeni prywatnej jak i zawodowej. W swoich szkoleniach kładzie nacisk na asertywną komunikację oraz konstruktywną krytykę.

Dziękujemy serdecznie za przekazaną wiedzę, która pomoże nam w codziennych obowiązkach zawodowych, tak by móc czerpać satysfakcję z wykonywanej pracy i radość z relacji międzyludzkich.

Skip to content