Szkolenie sprzętowe w ramach projektu „Konwersja Cyfrowa Domów Kultury”

 
Instagram Access Token not valid. Please reauthenticate.

26 czerwca w trakcie Imienin Pana Jana mogliście oglądać nasz zespół dokumentujący wydarzenie za pomocą nowoczesnej kamery! Było to Sony FX6, a fakt, że realizację jedną kamerą wykonywała nie jedna, a ponad 15 osób, wynikał z tego, że przeprowadzaliśmy szkolenie sprzętowe! 🙂 Takie rzeczy najlepiej w ogniu walki! W szkoleniu wzięli udział nie tylko pracownicy Domu Kultury w Zwoleniu, ale również grono osób z którymi mamy przyjemność regularnie współpracować!

Co ćwiczyliśmy? Podstawy sztuki operatorskiej, programowanie przydatnych funkcji kamery, przeprowadzanie wywiadów, rejestracje koncertów, wystąpień scenicznych i ujęć reportażowych!

Kamera z osprzętem została zakupiona, a szkolenie zrealizowane w ramach projektu grantowego „System rejestracji audiowizualnej Domu Kultury w Zwoleniu” w ramach programu systemowego 'Konwersja cyfrowa domów kultury’ dofinansowanego z Funduszy Europejskich, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury.🎥

Kwota dofinansowania to 174 300 zł. 🎥

Projekt „Konwersja cyfrowa domów kultury” finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Skip to content