Wernisaż wystawy grupy #Ostępowa

11 października w Galerii Fotografii i Plastyki Domu Kultury w Zwoleniu odbyło się otwarcie wystawy fotograficznej pn. „TAJEMNICZA, BARWNA, DZIKA, PUSZCZA KOZIENICKA” autorstwa „LEŚNEJ GRUPY TWÓRCZEJ OSTĘPOWA”. Na wystawie swoje prace zaprezentowali: Wojciech Stawarz, Jarosław Bilski, Łukasz Boryczka, Katarzyna Kolasińska, Przemysław Pomarański i Łukasz Stańczuk.

Komisarzem wystawy jest Waldemar Gołdziński instruktor fotografii i plastyki DK.

Zaproszonych gości powitała Natalia Anna Wieczerzyńska dyrektor DK, oficjalnego otwarcia dokonał w imieniu Burmistrza Zwolenia Arkadiusza Sulimy, Mirosław Chołuj Sekretarz Gminy.

Leśna Grupa Twórcza #Ostępowa o sobie samych

Jesteśmy grupą twórców działających na terenie regionu Puszczy Kozienickiej. Inspirujemy się nim, a zwłaszcza lasami i krajobrazami Puszczy. Pomimo że zajmujemy się głównie fotografią i grafiką to chcielibyśmy skupiać i promować także twórców zajmujących się innymi dziedzinami sztuki takimi jak malarstwo, literatura, rzeźba czy rękodzieło.

Od wielu lat, swoimi pracami staramy się pokazać najpiękniejszą stronę Puszczy Kozienickiej, promując ją m.in. w Internecie, na własnych stronach internetowych czy portalach społecznościowych. Poprzez naszą działalność chcielibyśmy wpłynąć pozytywnie na odbiór regionu, jego rozwój kulturalny, artystyczny i turystyczny.

Nasza grupa to także idea promowania regionu i jego twórców, rozsianych po całym terenie.

Jeśli tworzysz na terenie Puszczy Kozienickiej lub inspirujesz się nią w swojej twórczości oznacz swoje publikacje w Internecie (np. w social mediach) hashtagiem #ostępowa lub #ostepowa.

Znaleźć nas można na różnych portalach społecznościowych pod tagami #ostępowa / #ostepowa oraz na stronie ostepowa.pl

Działamy głównie na Instagramie i Facebooku a nasze portfolia znaleźć można pod adresami

Wojciech Stawarz – https://www.instagram.com/puszcza.kozienicka/

Łukasz Boryczka – https://www.instagram.com/lukasz_boryczka.przyroda/

Katarzyna Kolasińska – https://www.instagram.com/mornmind/

Łukasz Stańczuk – https://www.instagram.com/lukasz_stanczuk/

fot. T. Chowiera / Dom Kultury

Skip to content