II urodziny Kina Świt

GALERIA

W dniu 4 października 2020 roku o godzinie 19:00,  Dom Kultury w Zwoleniu zaprosił mieszkańców Zwolenia i okolic na program artystyczny pt. „DOBRY WIECZÓR Z PAKOSIŃSKĄ”. Wydarzenie odbyło się z okazji drugich urodzin „Kina Świt”, a gościem specjalnym była Katarzyna Pakosińska.

 

Podczas przedstawienia słyszeliśmy specjalnie wybrane utwory w oryginalnych aranżacjach Grupy MoCarta, z multimedialnym udziałem kwartetu smyczkowego. 

 

Katarzyna Pakosińska podczas spektaklu podzieliła się historiami ze swojego życia, odkryła wiele tajemnic nieznanych publiczności, odpowiedziała na wiele ważnych życiowych pytań, ubarwiając przekaz anegdotami i dobrym humorem. Uczestnicy wydarzenia zyskali wiedzę na temat budowania trwałych i pięknych relacji, wytrwałości w dążeniu do własnego szczęścia.

 

Pakosińska wielokrotnie podczas swojego występu nawiązywała żywy kontakt z publicznością, prowadząc z nią dialog i zapraszając do wspólnej zabawy. Aktorka sprawdzała znajomość ortografii zapraszając na scenę jednego z mieszkańców Zwolenia, drugiego zaś  porwała do gruzińskiego tańca, zaprosiła widownię do wspólnego śpiewania – zabawy karaoke, udowodniając, że „śpiewać każdy może”.

 

Podczas całego spektaklu, wystąpienie Katarzyny Pakosińskiej spotykało się z wielokrotnym aplauzem, widzowie ocierali łzy ze śmiechu i wzruszenia.

Na zakończenie spektaklu w ramach podziękowania za znakomity występ, kwiaty wręczyli artystce: Burmistrz Zwolenia Pan Arkadiusz Sulima wraz z Dyrektor Domu Kultury Panią Natalią Anną Wieczerzyńską.

 

©ObiektywnieTV
Skip to content