Zapraszamy na rodzinne zwiedzanie naszego regionu

Wiosna zagościła już na dobre, a wraz z nią sezon na wędrówki piesze i rowerowe. Aby nacieszyć się pięknem przyrody, zrelaksować, wypocząć, a przy okazji lepiej poznać swój region zapraszamy na szlak. Dzieci, młodzież i dorośli! – podglądajmy naturę, odkryjmy na nowo zapomniane ścieżki, ciekawe miejsca, urokliwe zakątki. Nie musimy wcale wyjeżdżać na drugi koniec Polski – w góry, czy nad morze. Pięknie jest wokół nas.

 

Życząc miłych wędrówek przypominamy o uszanowaniu dobra wspólnego, jaką jest otaczająca nas przyroda. I koniecznie pamiętajmy o zabraniu aparatu fotograficznego. Przy okazji możemy wykonać piękne zdjęcia! Prosimy o podzielenie się z innymi za naszym pośrednictwem, swoimi wrażeniami i pięknem otaczającego nas świata. Przyślijcie jedno lub kilka zdjęć ze swojej wyprawy. Możecie też napisać kilka zdań związanych z wykonanym zdjęciem (materiały powinny być podpisane).

 

Najciekawsze fotografie i opisy opublikujemy na stronie DK w Zwoleniu. Może w ten sposób powstaną nowe szlaki, godne polecenia innym na trasie swoich wędrówek. Zdjęcia można przesyłać do 31 maja br. na adres dkzwolen@gmail.com

 

Do przesyłanego zdjęcia należy załączyć podpisaną klauzulę RODO do pobrania tutaj 

Skip to content