Otwarcie wystawy plastycznej „W krainie barw”

GALERIA

W dniu 1.06.2016r., o godzinie 16.00 odbył się wernisaż wystawy plastycznej pn „W krainie barw”. Otwarcia wystawy dokonała p. burmistrz Bogusława Jaworska i komisarz wystawy Waldemar Gołdziński.  W wystawie biorą udział dzieci i młodzież, uczestniczący w zajęciach plastycznych w Domu Kultury w Zwoleniu w bieżącym roku szkolnym. Autorzy w wieku od 6 do 15 lat  prezentują swoje prace w różnych technikach: rysunek, pastel, akwarela i gwasz; różnej tematyce: martwa natura, pejzaż, portret, architektura. Ich prace są zróżnicowane, w zależności od kategorii wiekowych, zainteresowań i możliwości twórczych. Na wystawie prezentowanych jest 100 prac plastycznych 27 autorów.

Zajęcia plastyczne prowadzone są dwa razy w tygodniu pod okiem instruktora plastyki i fotografii DK. Dzieci i młodzież chętnie uczestniczą w spotkaniach, rozwijają swoje pasje. Są zdolni, wrażliwi i otwarci na piękno, zaskakują swoimi pomysłami i chęcią do pracy twórczej. Niektórzy z nich w planach mają naukę i rozwijanie swoich zainteresowań w szkołach plastycznych, czego serdecznie im życzymy.

Wszystkim autorom prac i ich wspierającym rodzicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Instruktor plastyki i fotografii DK w Zwoleniu -Waldemar Gołdziński

Uczestnicy wystawy:

Baczkowska Zosia, Bednarczyk Aleksandra, Gasińska Maria, Gregorczyk Lenka, Gregorczyk Oliwia, Grzeszczyk Paulinka, Imański Wojtek, Jaworska Ania, Kosonowska Ewa, Kozieł Wiktoria, Lasek Marek, Liberacki Bartek, Makuch Katarzyna, Mamcarz Zuzia, Maraszkiewicz Miłosz, Markiewicz Oliwia, Nędzi Monika, Pawelec Kacper,  Pawelec Wiktoria, Petniak Wiktoria, Putowska Nadia, Siepietowska Karolina, Stanisławek Ania, Wdowski Damian,  Wiech Wiktoria, Włodarska Natalia, Woźniczka Milena.

Skip to content