23 Finał WOŚP w Zwoleniu

GALERIA

11 stycznia już po raz kolejny w kinie Świt w Zwoleniu zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, aby przyczynić się  do utrzymania wysokich  standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych i na godną opiekę seniorów.

W programie finału, oprócz licytacji,  znalazły się występy artystyczne  zespołów Domu Kultury i Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu  oraz Saby i Magika.

Spośród licznych gadżetów największym zainteresowaniem cieszyły się koszulki i kalendarze, ale najwięcej emocji  wzbudziła oferta pani burmistrz Bogusławy Jaworskiej, która przekazała do licytacji ofertę objęcia funkcji burmistrza przez cztery godziny. To był strzał w dziesiątkę!  Ostatecznie Amelia Gołda  – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej w Zwoleniu wylicytowała  fotel burmistrza na pół dnia. Ten pomysł wart był 690 zł. Sporą kwotę uzyskano na rzecz dzieci i seniorów w wyniku licytacji słodkich wypieków  przekazanych przez Starostę Zwoleńskiego  Waldemara Urbańskiego i piekarnię pana Kościelniaka z Sycyny. Zakupione słodkości zostały podzielone wśród zgromadzonej publiczności. Wystarczyło dla wszystkich, którzy nie liczą kalorii. Koncert poprowadzili Ewa Bulzacka i Krzysztof Małek – pracownicy Domu Kultury. W sumie w kinie „Świt” zebrano rekordową  ilość pieniędzy – ponad 5 tysięcy zł.

 

Skip to content