Zabawa taneczna

Czy pamiętacie szalone lata dziewięćdziesiąte i niezwykłą popularność muzyki disco polo? Muzyki, która swą pozytywnie pojmowaną prostotą, lekkością tekstów i zabawowym charakterem łączyła pokolenia? Wciąż istnieją i są aktywne zespoły, które swoimi korzeniami sięgają początku boomu na disco polo. 15 sierpnia zwoleńska publiczność miała okazję bawić się przy muzyce disco polo w wykonaniu trzech zespołów.

Zespół  „Po godzinach” Jako pierwszy porwał do tańca zgromadzoną  publiczność. Jest to formacja coverova  działająca na rynku muzycznym od około dwóch lat ale w Zwoleniu zagrali po raz pierwszy.

Drugi zespół, który wystąpił na zwoleńskiej estradzie to  „Vexel”, który powstał w 1994 i jak do tej pory może pochwalić się sześcioma wydanymi płytami. W swoim bogatym repertuarze posiadają także piosenki  takich zespołów jak Weekend, Focus czy Skaner. Główną dewizą  zespołu jest to, że muzyka powinna łączyć, dlatego w ich repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie.

Jako trzeci wystąpił  zespół „Maxim”, który jest już dobrze znany zwoleńskiej publiczności. Mówią
o sobie, że „bez muzyki nie potrafią żyć”. Potrafią zagrać wszystkie rytmy: od tanecznych po ciężkie rockowe brzmienie.

Licznie zgromadzona publiczność dała się porwać gorącym rytmom  i wspaniała zabawa trwała prawie do północy. Mamy nadzieję, że niepowtarzalny urok i klimat imprezy na zwoleńskim rynku na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy zechcieli w niej uczestniczyć.

Skip to content