Autorski wieczór poezji Noemi Joanny Zasady

 

15 grudnia to czas przedświątecznego zabiegania, ale wiele osób w tym dniu znalazło czas by uczestniczyć w wieczorze poezji Noemi Joanny Zasady – poetki z Warszawy na który zaprosił Dom Kultury w Zwoleniu. Pięknym wierszom towarzyszyła oprawa muzyczna i śpiew w wykonaniu Staszka Górki aktora, prof. Akademii Teatralnej w Warszawie, dyrektora Teatru „Pod Górkę”.
Wieczór poezji wprowadził wszystkich w nastrój Świąt Bożego Narodzenia i choć wiersze o nich nie są to mówią o miłości, wrażliwości i dobrych aniołach. Na sali było też wielu przyjaciół Noemi, którzy poznali jej piękny świat poezji.
…Wieczór poezji Noemi niezwykły, nadający kolor miłości i zrozumienia, że nie ma smutku, bo istnieją anioły…
Poezję Noemi czytali: Staszek Górka – aktor, Bogusława Jaworska Burmistrz Zwolenia, Ewa Bulzacka, Elżbieta Nowakowska, Elżbieta Chachlowska i Krzysztof Małek.
O wierszach i okolicznościach w jakich powstawały opowiadała sama autorka Noemi Joanna Zasada. Wieczór był wspaniałą chwilą pełną wrażeń i wzruszeń, która zbyt szybko minęła. Wspólne fotografie z artystami, wpisy do tomików poezji autorki, rozmowy i wspomnienia trwały jeszcze długo.

Skip to content