Wystawa pokonkursowa Foto-Lato

W niedzielne popołudnie 28 października w Małej Galerii Domu Kultury w Zwoleniu na otwarciu pokonkursowej wystawy X edycji konkursu fotograficznego „Foto- Lato” Zwoleń 2012 spotkali się uczestnicy i laureaci konkursu oraz goście zaproszeni.
Na wstępie przewodniczący jury odczytał protokół z posiedzenia komisji oceniającej prace uczestników. Nagrody i wyróżnienia przyznała komisja w składzie: Waldemar Gołdziński – instruktor fotografii i plastyki Domu Kultury w Zwoleniu , członek AFRP – przewodniczący, Paweł Nakonieczny – fotografik, członek AFRP, Robert Kusio – fotografik, członek AFRP. Ocenionych zostało 30 prac, które wpłynęły od 7 autorów. W kategorii wiekowej do 18 lat I nagrodę otrzymała Edyta Szewczyk ze Zwolenia za zestaw prac pn. „Bez tytułu”.
Wyróżnienie przyznano dla Emila Jarząbka ze Zwolenia za zestaw prac pn. „Wspomnienie lata”
W kategorii wiekowej powyżej 18 lat jury przyznało I nagrodę Jackowi Janowi Tatak ze Zwolenia za pracę pn. „Wokół Olimpiady Londyn 2012”, II nagrodę Przemysławowi Pomarańskiemu ze Zwolenia za zestaw prac, III nagrodę Noemi Joannie Zasada z Warszawy za zestaw prac. Przyznano również dwa wyróżnienia: Krystynie Pietrzyk i Szczepanowi Pomarańskiemu z Radomia. Ponadto wszyscy uczestnicy X edycji konkursu „Foto – Lato” Zwoleń 2012 otrzymali pamiątkowe dyplomy. Nagrody ufundowali: Burmistrz Zwolenia i Dom Kultury w Zwoleniu a wręczyły je Bogusława Jaworska Burmistrz Zwolenia i N. Anna Wieczerzyńska dyr. DK
Do wystawy komisja wybrała 30 fotografii, a wystawę zaaranżował Waldemar Godziński inst. DK

Skip to content