Piosenki Jana Kiepury

W piątkowy wieczór w sali widowiskowej Domu Kultury, zwoleńska publiczność słuchała przebojów min. Jana Kiepury przez wszystkich znanych i kochanych. Program p.n. „Usta milczą, dusza śpiewa. brunetki, blondynki” zaprezentowali artyści Gliwickiego Teatru Muzycznego- Naria Ayvazyan – sopran i Tomasz Białek – tenor. Naira Ayvazyan jest z pochodzenia Armenką, absolwentka Szkoły Operowej Aleksandra Teligi oraz Akademii Muzycznej w Katowicach, uczestniczka wielu festiwali i konkursów min. Jana Kiepury w Krynicy Zdrój. Naria Ayvazyan jest wszechstronnie uzdolnioną artystką zarówno wokalnie jak i tanecznie uwielbia zaskakiwać publiczność swoją sceniczną metamorfozą. Kocha śpiew, taniec i piękne suknie tak też zaprezentowała się przed zwoleńską publicznością.
Tomasz Białek jest absolwentem szkoły wokalno baletowej w Gliwicach. W swoim dorobku artystycznym ma wiele ról w musicalach. Jak sam mówi, muzyka od zawsze jest jego pasją, a scena miejscem na ziemi.
Obecnie artyści koncertują po całej Polsce śpiewając repertuar operowo – operetkowy, a 26 października byli gośćmi zwoleńskiego Domu Kultury. Wykonali szlagiery muzyczne znane i mniej znane, porwali do śpiewu a także do tańca naszą publiczność. Bisy na stojąco były podziękowaniem godnym koncertu.

Skip to content