Pożegnanie lata

22 sierpnia 2010 -niedzielne popołudnie sprawiło miłą pogodową niespodziankę. Festyn rodzinny p.n. „Pożegnanie Wakacji” odbył się w iście letniej atmosferze.

Sprawcami całego zamieszania stali się Dom Kultury w Zwoleniu i Komisja do spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych działająca przy Urzędzie Miejskim w Zwoleniu.

Całe rodziny pojawiły sie tłumnie nad zwoleńskim zalewem, aby wspólnie spędzić ostatnie dni wakacji. Zaplanowane przez organizatorów atrakcje całkowicie spełniły oczekiwania zebranej publiczności.

Popołudniowe spotkanie umiliły występy wokalne:

· Danuty Korsak

· Karoliny Iwańskiej

· Wiktorii Ajzemberg

· Anety Adamiec

pokazy taneczne w wykonaniu duetów:

Emilii Jargot z Igą Śmietanką i Anety Adamiec z Olą Chernik.

Lecz to nie wszystko co przygotowano tego dnia.

Liczne konkursy sprawiły iż dzieci tłoczyły się w zainteresowaniu pod sceną. Były one dobrym „narzędziem” aby poćwiczyć swoją zręczność, wytrzymałość, szybkość a także wyobraźnię i umiejętności plastyczne.

Przy ścieżce dźwiękowej z popularnego niegdyś serialu „Robin z Sherwood” strzelano do tarczy z łuku, do Biegu więźnia i w workach zagrzewał znany motyw Benny Hill’a.

A to i tak nie wszystko!

Działania Laboratorium Edukacji Twórczej, które zostały przygotowane przez Annę Wieczerzyńską i Ewę Bulzacką spotkały sie z dużym zainteresowanie mieszkańców Zwolenia.

Artyści scen polskich wystąpili przed publicznością w programie p.n.

„W krainie bajek”, była to interaktywna zabawa dla całej rodziny.

To widzowie przez swój czynny udział tworzyli na nowo znaną, popularną bajkę ” Czerwony Kapturek”.

Gwoździem programu był Maraton Zespołów Disco-Polo, na który jak przewidywali organizatorzy pojawiły sie nieprzebrane tłumy fanów. W tej części wystąpiły gwiazdy muzyki disco-polo: Diadem, Akcent i Skaner.

Którzy w ciepłą letnią noc rozgrzali publiczność rytmem doskonale znanych polskich szlagierów.
” Tańce, hulanki, swawole”

Skip to content